Kontakt informacije


Župa sv. Petra apostola
Stepinčeva 1
21000 Split

tel. 021 540-600 

mob. 098 405 080 ( župnik don Radojko )


RAD ŽUPNOG UREDA


  

Župni ured 

 

PONEDJELJAK - ČETVRTAK

17.00 - 17.45

ZA HITNE POTREBE

NAZVATI!!


Župni vjeronauk



Zaručnički tečaj



 

 Prijavnica za zaručnički tečaj 

( klikni na prijavnicu )  za tečaj  06. 06. - 11. 06. 2021.   Sv. PETAR

                                                                                                                       

         SVETE MISE NEDJELJOM   

 8.00  9.00 10.30 12.00  18.00  19.00

                           RADNIM DANOM : 7.00     19.00

                           ISPOVIJED - 18.30 -19.00  ( OSIM SUBOTE ) 

                           KRUNICA 18.30  SVAKI DAN -   NEDJELJA 17.30

                           KLANJANJE PRED PRESVETIM  - KAPELA 

                                              7.30 - 18  RADNIM DANIMA

                                             13.00 - 17.00   NEDJELJA

 

  

SLAVLJE PRVE PRIČESTI  16. SVIBNJA

 

PRVA GRUPA  - 9.00  sati

  • Batistić Ivona
  • Bilić Klara
  • Buljanović Damjan
  • Dadić Boris
  • Damić Luka
  • Domjanović Lea
  • Goleš Ivano
  • Hajduković Duje
  • Ivančević Antea
  • Jerončić Ana
  • Jerončić Josip
  • Juretić Toma
  • Klarić Nikki
  • Kovač Domina
  • Mandić Lisa
  • Maravić Marita
  • Parčina Martin
  • Pažanin Jana
  • Petričević Marin
  • Piplica Laura
  • Pleština Marta
  • Rapić Laura-Gabrielle
  • Repušić Danica
  • Smoje Leon
  • Šegvić Filip
  • Šetina Nina-Lori
  • Šinković Gabrijela
  • Šitić Marin
  • Šitum Ivan
  • Tokić Petar
  • Tomaš Ivan
  • Tomaš Nikola
  • Treursić Ivan
  • Uvodić Venito
  • Vukasović Drago
  • Vukić Stipe
  • Vukić Vita

DRUGA GRUPA  - 10.30

  • Aljinović Lucija
  • Bagatin Roko
  • Bagavac Roko
  • Bego Marino
  • Bradarić Lea
  • Brkljačić Rina
  • Cvitanić Nikola
  • Dimache Fabio
  • Dužević Katarina
  • Erceg Marija-Klara
  • Glavaš Leona
  • Hribar Mare
  • Jelović Natalia
  • Jerković Josip
  • Jurić Marta
  • Kalebić Brigita
  • Kerum Tešija Lidija
  • Korda Petra
  • Kuić Ena
  • Kulić Iris
  • Lipovac Cvita
  • Marinić Roko
  • Matić Filip
  • Petrić Hana
  • Petrović Marin
  • Pivčević Toma
  • Polić Toni
  • Prelesnik Petar
  • Radman Tomislav
  • Stević Toni
  • Štrbac Toma
  • Tocilj Ema
  • Tomić Marija
  • Ursić Leona
  • Vakante Rina
  • Vrdoljak Lovre
  • Vučetić Damjan
  • Živaljić Luka