Kontakt informacije


Župa sv. Petra apostola
Stepinčeva 1
21000 Split

tel. 021 540-600 

mob. 098 405 080 ( župnik don Radojko )


RAD ŽUPNOG UREDA


  

Župni ured 

 

PONEDJELJAK - ČETVRTAK

17.00 - 17.45

ZA HITNE POTREBE

NAZVATI!!


Župni vjeronauk



Zaručnički tečaj



 

 Prijavnica za zaručnički tečaj 

( klikni na prijavnicu )  za tečaj  11. 04. - 16. 04. 2021.   Sv. PETAR

                                                                                                                       

            SVETE MISE NEDJELJOM   

 8.00 9.00 10.00  11.00  12.00  18.00  19.00

 

  MISE PREKO TJEDNA U 7.00  i 19.00 ( SUBOTOM UJUTRO )

ISPOVIJED POLA SATA PRIJE MISE RADNIM DANOM

                        ZA VRIJEME SV. MISA  NEDJELJOM

                     

                           KRIŽNI PUT 

                       PETKOM  -   18.20

 

                            ŽUPNI URED  

                         Ponedjeljak - Četvrtak  - 17 - 17.45

 

 PRVOPRIČESNICI - Grupa I 

                            2. svibnja  - 9.00                              

1. Batistić Ivona
2. Bilić Klara
3. Buljanović Damjan
4. Dadić Boris
5. Damić Luka
6. Domjanović Lea
7. Jerončić Ana
8. Jerončić Josip
9. Juretić Toma
10. Klarić Nikki
11. Kovač Domina
12. Mandić Lisa
13. Maravić Marita
14. Parčina Martin
15. Pažanin Jana
16. Petričević Marin
17. Piplica Laura
18. Pleština Marta
19. Rapić Laura-Gabrielle
20. Šetina Nina-Lori
21. Šinković Gabrijela
22. Šitum Ivan
23. Tokić Petar
24. Treursić Ivan
25. Uvodić Venito
26. Vukasović Drago
27. Vukić Stipe
28. Vukić Vita

 

2. svibnja - 10.30 - Grupa II

1.Bagatin Roko 
2. Bagavac Roko 
3. Bradarić Lea
4. Brkljačić Rina
5. Cvitanić Nikola
6. Dužević Katarina
7. Erceg Marija-Klara
8. Glavaš Leona
9. Hribar Mare
10. Jelović Natalia
11. Jerković Josip
12. Kalebić Brigita 
13. Kerum Tešija Lidija
14. Korda Petra
15. Kuić Ena 
16. Kulić Iris 
17. Lipovac Cvita
18. Matić Filip 
19. Petrić Hana
20. Petrović Marin
21. Prelesnik Petar
22. Radman Tomislav
23. Stević Toni

 24. Tocilj Ema
24. Ursić Leona
25. Vrdoljak Lovre

 

9. svibnja - 10.30 - Grupa III

1. Aljinović Lucija
2. Bego Marino
3. Dimache Fabio
4. Goleš Ivano
5. Hajduković Duje
6. Ivančević Antea
7. Jurić Marta
8. Marinić Roko
9. Pivčević Toma
10. Polić Toni
11. Repušić Danica
12. Smoje Leon
13. Šegvić Filip
14. Šitić Marin
15. Štrbac Toma
17. Tomaš Ivan
18. Tomaš Nikola
19. Tomić Marija
20. Vakante Rina
21. Vučetić Damjan
22. Živaljić Luka